Ako nájsť adresu podľa mena

Ako nájsť adresu podľa mena? Táto služba vám určite pomôže

Snažíte sa o to, ako nájsť adresu podľa mena? Niektoré situácie si vyžadujú, aby sme našli adresu osoby len na základe jej mena. Môže ísť o stratégiu hľadania starých priateľov, rodinných príslušníkov alebo v niektorých prípadoch aj o nájdenie páchateľa. Ak sa ocitnete v takejto situácii, pripravili sme pre vás niektoré tipy a triky, ktoré vám pomôžu nájsť adresu podľa mena.

1. Využite služby našich členov

Využitie služieb našich členov predstavuje najjednoduchší a najrýchlejší spôsob. Po vyplnení a odoslaní príslušného formulára môžeme preveriť požadované údaje.

Po úspešnom vykonaní platby dostanete komplexný zoznam všetkých katastrálnych území (v rámci celej Slovenskej republiky), kde preverovaná osoba alebo firma vlastní nehnuteľnosť.

Ak máte k dispozícií iba meno a priezvisko bez konkrétneho dátumu narodenia, nevadí. Stačí doplniť do formulára vekový rozsah (napríklad od 18 do 50 rokov). Za tento typ požiadavky sa účtuje dodatočný poplatok vo výške 50 EUR, pretože hľadanie je zložitejšie. Celkové náklady tak v takomto prípade predstavujú 100 EUR /osoba.

Tento postup je rýchly a efektívny. Klientom našich členov umožňuje získať potrebné informácie bez podrobnejšieho hľadania na vlastnú päsť. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí potrebujú informácie rýchlo a bez komplikácií.

Na našej stránke ponúkame viaceré možnosti platby. Akceptujeme platobné karty VISA a MASTERCARD, čo umožňuje pohodlné a bezpečné online transakcie. Ako moderná alternatíva, akceptujeme tiež platbu cez Apple Pay, čo je výhodné pre tých, ktorí uprednostňujú bezhotovostné platby prostredníctvom svojich mobilných zariadení. Tieto možnosti platby nám umožňujú poskytovať najvyššiu úroveň pohodlia a flexibilty pri využívaní služieb našich členov.

2. Využite sociálne siete

Sociálne siete sú miestom, kde môžete nájsť množstvo informácií o ľuďoch, vrátane ich adresy. Skúste preto prehľadať sociálne siete, ako napríklad Facebook, Instagram alebo LinkedIn, aby ste našli osobu, ktorej adresu hľadáte. Môžete prehľadávať profil osoby alebo sa pripojiť do skupiny, v ktorej by mohla byť osoba členom.

3. Využite služby na vyhľadávanie adries

Existuje množstvo online služieb, ktoré vám umožnia nájsť adresu osoby na základe jej mena. Medzi tieto služby patrí napríklad Kataster portál. Osobu môžete vyhľadávať maximálne po jednom katastrálnom územií…

Ďalšie články
Ako odhaliť neverného muža?
Prečítať článok

Ako odhaliť nevernú ženu?

Tento článok sa zaoberá problematikou odhalovania nevernej ženy. Vysvetlíme, ako niektoré psychologické, sociologické a behaviorálne faktory môžu indikovať…
Ako konfrontovať klamára
Prečítať článok

Ako odhaliť klamára?

Ako odhaliť klamára? Môže to byť zložitou úlohou, ale existujú určité znaky a signály, ktoré môžete hľadať, aby…